Motooride professionaalne remont Narvas

E-R 09:00–18:00 L 10:00–16:00
P puhkepäev
Motooride professionaalne remont Narvas

Kvaliteetne mootori remont pole kerge ülesanne ja sellega saavad hakkama ainult tõelised spetsialistid. Mis tahes iseseisvad remonditööd võivad lõppeda ebaõnnestumisega ja põhjustada tõsiseid kahjustusi mootoris. Narvas asuv Bosch Car Service pakub mootori efektiivsuseks taastamiseks spetsiaalse varustuse ja originaalvaruosade abil. Kvaliteetse töö tagamiseks kasutatakse arenenud tehnoloogiaid. Meie spetsialistid on läbinud vajaliku väljaõppe ja omavad kvalifikatsiooni mootoriremondi teostamiseks Eestis kõrgel professionaalsel tasemel.


Kõige tavalisemad mootoriprobleemid

Kaasaegsed mootorid on väga usaldusväärsed, kuid ei ole kindlustatud vigade tekkimise eest. Paljud neist avalduvad elektrijaama enneaegse hooldamise ja ebaõige hoolduse tagajärjel. Paljud neist tulenevad ebaajakohasest  ja ebaõigest hooldusest.


Mootori remondi vajaduse tunnused:

  • Tagi ilmumine süüteküünaldel
  • Suurenenud mootoriõli kulutus
  • Kõrvaliste helide ja müra ilmumine
  • Kütuse ülekulutus 
  • Suitsususe suurenemine
  • Mootori võimsuse vähendamine
  • Madal kompressioon

Igal juhul on vaja mootori diagnostikat, et selgitada vigade põhjust. Ebakorrektsete seadmete kasutamine ei ole lubatud, sest sellised toimingud võivad suurendada remondi väärtust või isegi tekitada liiklusõnnetuse.

Kuidas teostada mootoride remonti Narva?

Kas te vajate mootori kvaliteetset remondi taskukohase hinnaga? Professionaalne diagnostika ja tõeliste vigade põhjuste kindlakstegemine? Bosch Car Service pakub võimalust kasutada oma teenuseid ja taastada mootori töö. 

Abi saamiseks võib kasutada veebilehel märgitud telefoninumbrit või kirjutada sõnumi tagasiside vormis. Meie spetsialistid on alati valmis aitama ja vastama kõigile küsimustele.

MEIE EELISED
Kvaliteetne remont
Оперативное выполнение заказа
Mõistlikud hinnad
Erinevad maksemeetodid, TAX FREE
Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid
Erineva raskustasemega remont
GALERII
Kui te tahate kiiret või plaanilist hooldust meie keskuses
ja tellida varuosad teie auto jaoks- võtke meiega ühendust teie sobival võimalusel.