Automaatkäigukasti dünaamiline õlivahetus

E-R 09:00–18:00 L 10:00–16:00
P puhkepäev
Automaatkäigukasti dünaamiline õlivahetus

Automaatkäigukast on väga tundlik õigeaegse õlivahetuse ja hoolduse suhtes. Oluline on jälgida intervalle ja kasutada tõeliselt kvaliteetseid käigukastiõlisid. Automaatkäigukasti õli vahetamine on võimatu iseseisvalt teostada. Kogenud autojuhid soovitavad pöörduda Bosch Car Service poole, kus pakutakse automaatkäigukastides dünaamilist õlivahetust kvaliteetsel tasemel.

Sõiduki transmissiooni täielik õlivahetus mõjutab positiivselt automaatkäigukasti ekspluatatsioonile. Suurendab tööaega ja vähendab tööelementide kulumist. Automaatkäigukasti õli asendamiseks kasutatakse spetsiaalseid seadmeid. Protseduur kestab lühikest aega ja tehnoloogia jälgamisega. Seadmete tööd jälgivad kogenud spetsialistid.

Miks valitatakse Bosch Car Service?

Tööaastate jooksul oleme teeninud positiivset tagasisidet. Erilise vastutusega läheneme automaatkäigukasti dünaamilise õlivahetuse protseduurile.

Kui soovite teha automaatkäigukasti dünaamiline õlivahetus, võite jätta oma registreeringu veebilehel igal mugaval ajal või helistada telefoninumbritele. Meie kliendid valivad neile parimad sidevahendid.

MEIE EELISED
Kvaliteetne remont
Оперативное выполнение заказа
Mõistlikud hinnad
Erinevad maksemeetodid, TAX FREE
Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid
Erineva raskustasemega remont
GALERII
Kui te tahate kiiret või plaanilist hooldust meie keskuses
ja tellida varuosad teie auto jaoks- võtke meiega ühendust teie sobival võimalusel.