Remont

E-R 09:00–18:00 L 10:00–16:00
P puhkepäev
MEIE REMONDITÖÖKODA

Professionaalne autoremont ja hooldus

Pöördumine spetsiaalse autoteeninduse spetsialistide poole auto rikke korral väldib komplikatsioone, tõsiseid tagajärgi või hädaolukordi teedel. Kvaliteetne autoremont ei ole võimalik ilma põhjaliku diagnoosimiseta, mis viiakse läbi kaasaegsete seadmete abil. Selle abil on võimalik täpselt kindlaks teha vigu ja seda põhjust õigesti ja kiiresti kõrvaldada.

Ebakompetentsete spetsialistide poole pöördumine ei taga auto kvaliteetset ja põhjalikku ülevaatust, mis võib põhjustada mitmeid probleeme ja sõiduki täieliku rikke. Seetõttu ei tohiks oma autoga, autojuhi ja kaasreisijate eluga ja tervisega riskida, üritades rikke ise või diletandi abiga parandada. Nii oluline ja vastutustundlik ülesanne nagu autoremont ja hooldus tuleks usaldada tõestatud ja usaldusväärse autoteeninduse töötajatele, mida usaldavad autojuhid.

Autoteeninduse poole pöördumine on kvaliteetse autoremondi garantii

Kvalifitseeritud spetsialistid, mis on varustatud kõrgetasemeliste diagnostikaseadmetega, viivad läbi sõiduki täiusliku läbivaatuse, mis võimaldab tuvastada isegi kõige väiksemaid vigu. See võimaldab õigeaegselt ja minimaalsete kuludega kõrvaldada rikked ja viia auto õigesse tehnilisse seisundisse. Kaasaegsetes autoteenindustes pakutakse arvutidiagnostikat, mis võimaldab tuvastada kõik probleemid autoga enne nende iseloomulike tunnuste ilmnemist. Professionaalne lähenemisviis tagab kvaliteetse autoremondi võimalikult lühikese aja jooksul parima hinnaga.

Auto regulaarne ülevaatus ja pädev hooldus aitavad vältida tõsiseid kahjustusi ja auto enneaegset rikkeid. Kui võtate ühendust autoteenindusega, viivad autoremondi ja hoolduse läbi kogenud ja usaldusväärsed käsitöölised, kes teavad absoluutselt kõike iga margi ja mudeli omadustest ja eripärasustest.

Autoremont ja hooldus Narvas

Kui on vaja kvaliteetset autoremonti Narvas, soovitame pöörduda Bosch Car Service poole, mis pakub mitmesuguseid teenuseid eri kaubamärkide ja maailma tootjate mudelite omanikele. Bosh Car Service tegeleb sõidukite diagnostikaga, hooldusega, vigade ennetamisega ja professionaalse remondiga. Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid on varustatud kõikide vajalike kaasaegsete seadmetega, mis võimaldavad täpselt tuvastada katkestusi ja neid kiiresti kõrvaldada. Rakendades individuaalset lähenemisviisi ja kliendi vajadustele orienteerumist, tagame esimese klassi teenuse, kvaliteetse teenuse ja maailma standardite järgimise.

Bosch Car Service kliendid saavad hinnata mitmeid ettevõtte eeliseid:

  • Autoremondikojas töötavad kogenud kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid, kellel on erialased teadmised ja põhjalikud teadmised erinevate tootjate autodest. 
  • Kõrgetasemelise varustuse ja parimate kaasaegsete tööriistade varustamine tagab hea remondikvaliteedi, vigade täpse iseloomu ja põhjuste määratlemise.
  • Autoremont toimub originaalvaruosadega ja sertifitseeritud komponendidega. Teenuste lai valik võimaldab pakkuda auto kompleksset remonditööd ja klientidele kõrget teenindustaset. 
  • Autoremondi teostamisel  ja hooldamisel järgivad spetsialistid selle tootja nõudeid ja määrusi.
  • Kõikidele tööliikidele on tagatud garantiikohustused.
  • Autokeskus pakub professionaalset autoremonti parima hinnaga. Püsiklientidele pakutakse allahindlusi.
Kui te tahate kiiret või plaanilist hooldust meie keskuses
ja tellida varuosad teie auto jaoks- võtke meiega ühendust teie sobival võimalusel.
70 RAHULDAVAT
KLIENTE
25 KORRALIST
HOOLDUST